Zadzwoń!

10:00 - 16:00

Żarówka starodawna, retro jednak nie do końca…

W dzisiejszych czasach bardzo często powracamy w naszych wnętrzach do stylu retro, jak i przenosimy się w ponadczasowość i ultranowoczesność… i jak najbardziej dzisiejsza technika z nową technologią żarówki żarnikowej w każdym tym przypadku pozwala właśnie tak oświetlić nasze domy, biura czy nawet restauracje, bary i puby.

Żarówki żarnikowe wzorowane są na zwykłych żarówkach projektu Edisona, natomiast są lepszą i trwalszą alternatywą zwykłej żarówki.

Żarówki halogenowe mają minimum dwa razy dłuższą żywotność niż standardowa zwykła żarówka, dzięki temu, że do szklanej bańki dodawane są do mieszanki gazów halogeny – wydłuża to znacznie żywotność żarnika.

Dodatkowo warto też nadmienić, że żarówki halogenowe emitują to samo klimatyczne, przyjemne, magiczne i ciepłe światło a dodatkowo są ściemniane.

Żarówki żarnikowe dają specyficzne efektowne żółte światło, natomiast w żadnym stopniu nie jest to męczące światło.

W żarówkach tych najbardziej przykuwa uwagę niestandardowo a zarazem bardzo efektownie i dekoracyjnie uformowany i zamieszczony w szklanej bańce żarnik.

Żarówki już same w sobie są dekoracyjne, więc zamontowane na kablu, sznurze kolorowym czy zwyczajnie metalowym, mosiężnym już są niezwykłą dekoracją. Czyli w prosty, nieskomplikowany sposób możemy stworzyć swój indywidualny projekt swojej lampy…

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl