Zadzwoń!

10:00 - 16:00

 

Wtorek Sprawdź aktualne promocje nawet do -40%

Spots z drewna.
            Cechą charakterystyczną spotu jest emisja skupionej wiązki światła, która doskonale nadaje się do punktowego podświetlenia konkretnych miejsc bądź przedmiotów, które w naszej ocenie należy wyeksponować. Spoty są w zasadzie pomocniczym źródłem światła ale dzisiaj, w wyjątkowych, autorskich aranżacjach mogą spełniać funkcje oświetlenia podstawowego (głównego).

            Drewniane spoty punktowe są dzisiaj bardzo popularne i dostępne w różnych rozmiarach i kształtach. Swoje zastosowanie znajdują zarówno w małych, jak i w dużych pomieszczeniach, domach, mieszkaniach a także użytku publicznego.

            Nasze mieszkania to także miejsca przechowywania przez nas pamiątek rodzinnych, fotografii a także dzieł sztuki jak obrazy, rzeźby itp. Logicznym jest, że niektóre z nich chcemy pokazać naszym gościom. Dlatego tak chętnie korzystamy z tego rodzaju oświetlenia, które pozwala na ich ekspozycję. Spoty są również nieodzowne przy pracy (biurko, kuchnia) i wypoczynku (lektura). Charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, różnymi kształtami i konfiguracjami. Obecnie dużym powodzeniem cieszą się spoty drewniane. Drewno jako materiał na oprawę lampy wprowadza do naszych domów element natury, a co z tym jest powiązane spokój, relaks i rozluźniający nastrój.

Drewniane spoty to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie nie chcemy montować kinkietów lub plafonów dających rozproszony strumień światła. Dzięki punktowym spotom z drewna możemy się świetnie zrelaksować, skupić lub zaakcentować szeroko rozumiany wystrój pomieszczenia, na który składają się przedmioty, meble a także kolor ściany. Wykorzystywane są do tworzenia w wybranym wnętrzu przyjemnej atmosfery. Spoty z drewna mogą być pojedyncze lub wykonane z drewnianej listwy z kilkoma źródłami światła. W ten sposób możemy uzyskać albo silniejsze oświetlenie całego wnętrza albo centralny punkt emisji światła skierowany w kilku różnych kierunkach. Dzisiaj bez problemu znajdziemy spoty z drewna sufitowe, kinkietowe, plafonowe lub drewniane listwy spotowe na miarę naszych potrzeb i wymagań, które są idealnym uzupełnieniem wystroju naszych wnętrz.

W erze technologii LED optymalnym wyborem jest właśnie takie źródło światła, które praktycznie sprawdza się w każdym pomieszczeniu, od salonu po sypialnię poprzez korytarze, schody do kuchni i łazienki włącznie.

            Spots z drewna to połączenie w optymalny sposób techniki z naturą, ekonomii z ekologią i efektowności z efektywnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl