Zadzwoń! 10:00 - 16:00

600730100

Plafony nowoczesne 0
Plafony nowoczesne

Plafony nowoczesne

W zdecydowanej większości główne źródło światła oświetlające całe pomieszczenie to oświetlenie sufitowe.  Trzymając się tradycyjnych zasad oświetlenia różne pomieszczenia wymagają różnych sufitowych gatunków źródła światła.  Salon, gabinet to żyrandole, natomiast pokoje dzienne, pokoje dziecięce, sypialnie, kuchnie to lampy wiszące. Plafony  znajdowały zastosowanie głównie w łazience. Dzisiejsze, nowoczesne plafony są ciekawą alternatywą dla każdego rodzaju pomieszczenia. Ich bogata oferta pod względem wykorzystanego materiału, bogactwa form i kolorystyki, zastosowanych źródeł światła sprawia, że są to coraz chętniej wybierane rodzaje oświetlenia, a wszystko to przez ich oryginalny wygląd.

Obecnie nowoczesne plafony stały się bardzo popularne w wielu aranżacjach, nie tylko poszczególnych pomieszczeń, pokoi ale aranżacji całych mieszkań, domów. Wartym podkreślenia jest fakt, że decydując się na projekt oświetlenia oparty na nowoczesnych plafonach uzyskujemy jednolitą całość kompozycji tak wewnątrz jak i na zewnątrz budynku (plafony zewnętrzne). Obecnie szczególną popularnością cieszą się nowoczesne plafony LED, które zużywając  mniej energii elektrycznej są bardziej oszczędne, a co za tym idzie również bardziej ekologiczne. Reasumując biorąc pod uwagę mnogość rodzajów, nie tylko pod względem materiałów, kształtów czy kolorystyki, nowoczesne plafony można dopasować do każdego stylu aranżacji.

Nowoczesne salony oświetlenia, jak Luxury light  proponują oświetlenie całego domu, zaczynając od salonu, sypialni, poprzez jadalnię, gabinet, do łazienki, schodów oraz holu. Proponowane rozwiązania zapewniają bezproblemowy wypór nowoczesnych plafonów do każdego pomieszczenia. Proponowane modele spełniają wymagania Klientów zarówno do pracy, jak i do uzyskania odpowiedniego nastroju podczas posiłku, relaksu i wypoczynku.

Oferowane przez nasz salon oświetlenia nowoczesne plafony, dzięki swojemu światłu, odpowiednio sterowanemu, jak również dzięki ich niezwykłemu designowi, sprawiają, że w każdym pokoju  domu naszych Klientów gości wyjątkowa atmosfera, tak w dzień, wieczór, jak i w nocy. Odpowiednio wkomponowany w aranżację pomieszczenia, pokoju, mieszkania, domu nowoczesny plafon może służyć przykładowo jako jasna lampa do salonu, stanowić niezwykłe oświetlenie przedpokoju, schodów lub holu, a także rozświetlać zewnętrzne otoczenie domu podkreślając jego wygląd. Obecnie, to właśnie plafony są najpopularniejszym górnym oświetleniem naszych salonów, pokoi, gabinetów, schodów, holów lub mówiąc romantycznie „naszego gniazdka”. Przecież nie muszą się składać tylko z metalowej konstrukcji i szklanego klosza, ale również, a może przede wszystkim akcentować także ciekawe, przypominające abażur materiałowe wykończeniem.  Przykuwającą uwagę propozycją są nowoczesne plafony o nieregularnym wzorze i konstrukcji. Dla pomieszczeń z ciemnym umeblowaniem najlepiej wybrać nowoczesne plafony typu „wenge” (ciemny kolor oprawy), to jest kwadrat o prostej stylistyce. Nasze pokoje mają niosko podwieszany sufit? Porzuć marzenie o żyrandolach lub lampach wiszących. Nowoczesne plafoniery sufitowe to doskonała oprawa i rozwiązanie naszego problemu. Co należy podkreślić, nie są to zwykłe plafony sufitowe, ale nowoczesne bardzo eleganckie, niepowtarzalne i funkcjonalne oprawy sufitowe. Zapewniają wdzięk, styl i kulturę. Nowoczesny plafon musi być również stylowy. W zależności od potrzeb, pomoże on nadać wnętrzu w nowoczesnym budynku oczekiwanego przez nas  charakteru, np. starej przedwojennej kamienicy.

Oferta plafonów nowoczesnych spina w sobie nasze marzenia, wymagania, projekty, możliwości finansowe i dlatego należy ją eksponować.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl